ConvaTec
Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej
Stosujemy się do
standardu HONcode
dla wiarygodnej
informacji zdrowotnej:
sprawdź tutaj.
Nota prawna  REJESTRACJA
Strona Główna O firmie Produkty i refundacja Dział pomocy Edukacja Strony WWW Mapa serwisu

Strony WWW - Stomia i produkty do zaopatrzenia stomii
Strony WWW - Przewlekłe owrzodzenia i opatrunki aktywne
Strony WWW - Ogólnomedyczne strony dla pacjentów
Strony WWW - Medyczne strony dla lekarzy

Ogólnomedyczne strony dla Pacjentów

www.zdrowie.med.pl
Duży portal medyczny dla Pacjentów. Zawiera m.in. obszerne informacje na temat anatomii i fizjologii człowieka, chorób, leków oraz największych osiągnięć współczesnej medycyny. Przegląd prasy, książek i serwisów internetowych o zdrowiu. Serwis aktualizowany jest kilka razy dziennie.

www.leki.med.pl
Internetowa Encyklopedia Leków, która ma na celu przekazanie informacji o najczęściej stosowanych lekach oraz kształtowanie prawidłowych zachowań związanych z przyjmowaniem leków. Informacje przedstawione są w sposób przystępny dla osób bez wykształcenia medycznego. Encyklopedia umożliwia wyszukanie leku według jego nazwy handlowej, międzynarodowej lub wg nazw chorób i objawów (np. „astma”, „kaszel” lub „alergia”), w których stosowane są poszukiwane leki. Dostępny jest także opis najważniejszych pojęć z zakresu farmakoterapii.

www.onkolink.pl
Serwis edukacyjny poświęcony zagadnieniom onkologii. Obszerne informacje o różnych nowotworach, ich rozpoznawaniu i zasadach leczenia. Osobny dział adresowany do lekarzy prezentuje definicje i pojęcia onkologiczne, przeglądy specjalistycznego piśmiennictwa, informacje o zjazdach i konferencjach naukowych. Serwis zawiera także katalog godnych polecenia, wiarygodnych linków onkologicznych. Na stronach dostępna jest także lista dyskusyjna poświęcona tej dziedzinie medycyny.

www.mediweb.pl
Strona główna portalu medycznego „MediWeb”. Zawiera bogaty zbiór informacji związanych z różnymi dziedzinami medycyny.

www.poradnikmedyczny.pl
Wortal o zdrowiu obejmujący tematycznie m.in.: zdrowie rodziny, katalog lekarzy, informator, ogłoszenia, porady oraz wirtualny sklep.

www.schudnij.pl
Strona zawierająca informacje na temat przyczyn otyłości, metod leczenia oraz praktyczne porady pomocne podczas odchudzania. Interaktywny panel pozwalający sprawdzić, w jakiej kategorii wagowej się znajdujesz i jak bardzo zagrożony jesteś otyłością.

http://www.udarmozgu.pl
Serwis edukacyjny poświęcony zagadnieniom związanym z tematyką udaru mózgu.

 
 
copyright © ConvaTec Polska Sp. z o.o. 2002-2010
Data ostatniej aktualizacji: 25 października 2010
Nota prawna
Webmaster