ConvaTec
Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej
Stosujemy się do
standardu HONcode
dla wiarygodnej
informacji zdrowotnej:
sprawdź tutaj.
Nota prawna  REJESTRACJA
Strona Główna O firmie Produkty i refundacja Dział pomocy Edukacja Strony WWW Mapa serwisu

Stomia i jej pielęgnacja
Złota Karta KonvaTec
Spotkajmy się
Troska
ConTact
Nasza Troska
Prawnik radzi
Porady chirurga
Porady pielęgniarskie
Porady rehabilitanta
Porady seksuologa
Porady ginekologa
Dietetyk radzi
Psycholog radzi
Porady kulinarne
Materialy edukacyjne
e-edukacja ConvaTec
Publikacje naukowe
Kącik medyczny
Rany i opatrunki
Wprowadzenie
Info ogolne
Kompleksowy Model Leczenia Ran
Info dla lekarzy
Doniesienia prasowe
Publikacje naukowe
info dla pacjentów
Konferencje i spotkania

Archiwum Konferencji i spotkań

  Chcielibyśmy podzielić się z Państwem niezwykle miłą wiadomością. W dn. 05 listopada 2007 r., pracownicy firmy ConvaTec Polska, mieli niebywałą okazję i zaszczyt gościć w Warszawie Prezydenta ConvaTec - David'a Johnsona, który, na co dzień pracuje w Skilmman w USA. Fakt odwiedzenia przez Prezydenta ConvaTec właśnie Polski, był ogromnym wyróżnieniem naszego rynku w regionie krajów Europy Środkowo - Wschodniej. Spotkanie przebiegało w niezwykle miłej atmosferze, co służyło wymianie opinii i doświadczeń.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną. zobacz >>
 • W dniach 15 -17 października 2007 r. w Spale odbyły się II Warsztaty Stomijne ConvaTec organizowane dla pielęgniarek stomijnych. Tematem Warsztatów była „Rehabilitacja fizyczna i psychospołeczna pacjentów z wyłonioną stomią. Rola edukacyjna pielęgniarki”. Warsztaty miały charakter kursu dokształcającego.
 • W dniach 12 września 2005 w Poznaniu, w ramach 63 Zjazdu Towarzystwa Chirurgów Polskich miała miejsce Jubileuszowa Sesja Pol-Ilko, w 20 rocznicę powstania Towarzystwa. Gościem specjalnym był prezes IOA-Vladimir Kleinwachter Zapraszamy do zapoznania się z relacja fotograficzną z sesji zobacz >>
 • W dniach 21-23 października 2004 w Zamościu odbyło się V Sympozjum Polskiego Klubu Koloproktologii.
  Obrady miały miejsce w Wojskowym Klubie Garnizonowym, przy ul. Piłsudskiego 36.
  Firma ConvaTec była jednym z głównych sponsorów Sympozjum.
  Zapraszamy do zapoznania się z fotograficzną relacją z V Sympozjum zobacz >>
 • W dniach 8-9 października 2004 w Gdańsku odbyła się Konferencja naukowo-szkoleniowa oraz warsztaty poświęcone nowoczesnym metodom leczenia ran przewlekłych.
  Obrady miały miejsce w Hotelu Holiday Inn, przy ul. Podwale Grodzkie 9.
  Firma ConvaTec brała aktywny udział w Konferencji.
 • W dniach 9-13 lipca 2004 w Paryżu odbył się 2 Międzynarodowy Kongres Światowej Unii Leczenia Ran.
  Firma ConvaTec brała aktywny udział w Kongresie.
 • W dniach 23-26 czerwca 2004 w Oxfordzie w Wielkiej Brytanii odbyła się 9 Oxfordzka Europejska Letnia Szkoła Leczenia Ran.
  Tematem przewodnim spotkania było: "Opieka i leczenie ran oparte na dowodach i doświadczeniu".
 • W dniach 3-5 czerwca 2004 w Poznaniu odbyło się XII Sympozjum Oparzenia 2004. Obrady miały miejsce w Hotelu I.O.R., przy ul. Miczurina 20a. Firma ConvaTec aktywnie uczestniczyła w Sympozjum.
 • W dniach 16-19 maja 2004 w Brazylii odbył się 15 Ogólnoświatowy Kongres Pielęgniarek Stomijnych. Miejscem, w którym odbyły się obrady było miasto Florianopolis - stolica brazylijskiego stanu Santa Catarina. Wszystkich internautów zainteresowanych szczegółami zapraszamy na oficjalną stronę Kongresu. zobacz >>
 • Drodzy Internauci,
  W dniach 8-11 grudnia 2003 w Warszawie odbył się IV Krajowy Zjazd Pielęgniarek i Położnych, pt.: "Profesjonalizm i Troskliwość". Organizatorem zjazdu była Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych. Miejscem obrad była siedziba Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT), Warszawski Dom Technika NOT - Warszawa, ul. Czackiego 3/5. Firma ConvaTec aktywnie uczestniczyła w tym spotkaniu.
  Więcej informacji na temat konferencji znajdą Państwo tutaj:
  zobacz >>
 • Szanowni Państwo, w dniach 24-25 października 2003 w Bydgoszczy odbyła się konferencja naukowo-szkoleniowa dla lekarzy i pielęgniarek.
  Organizatorem konferencji była Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej i Endykronologicznej oraz Katedra i Zakład Opieki Paliatywnej Akademii Medycznej im. Rydygiera w Bydgoszczy.
  Firma ConvaTec wzięła aktywny udział w konferencji.
 • V Międzynarodowe Sympozjum Proktologiczne
  Termin sympozjum: 01-03.10.2003
  Sympozjum było miejscem spotkania i wymiany doświadczeń kilkudziesięciu sław chirurgii ogólnej i proktologii z całego świata, jak również ponad 300 uczestników z Polski.
  Sympozjum odbyło się w Teatrze Nowym w Łodzi, ul. Więckowskiego 15.
 • Sprawozdanie z III Ogólnopolskiej Konferencji dla Lekarzy i Pielęgniarek „Wokół Stomii” - Szczyrk, 18-20 stycznia 2001 r. 
 • Sprawozdanie z sesji satelitarnej firmy ConvaTec "Stomia. Standardy opieki. Nowe wartości" - Gdynia, 21 czerwca 2001 r. 

 

 Do odczytania plików PDF niezbędny jest program Adobe Acrobat Reader, który można pobrać ze strony internetowej producenta. Informacje o programie dostępne są na stronie firmy Adobe.

 
 
copyright © ConvaTec Polska Sp. z o.o. 2002-2010
Data ostatniej aktualizacji: 25 października 2010
Nota prawna
Webmaster